Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Partnerské weby:

Nádherné obrázky a šatičky.

 

EET:

 

Příjímáme platby:

     

       

     

 


Servis

 

Servis

Zajišťujeme veškeré pozáruční opravy notebooků většiny značek a modelů.        

U zařízení v záruce provádíme pouze zásahy, které nejsou v rozporu se záručními podmínkami (nevyžaduje-li zákazník jinak) jako např. odvirování, obnova systému z recovery partition, diagnostika.

Mezi naše nejčastější mechanické opravy notebooků patří např. výměny poškozených obrazovek, hard disků, ulomené panty, polité a mechanicky poškozené klávesnice, poruchy funkce grafických čipů, nefunkční touchpad [tačped], studené spoje napájecích, LAN a jack (sluchátkových) konektorů atd.

 

Softwarové zásahy jsou nejčastěji odvirování, čištění registrů, instalace ovladačů komponent, akualizování BIOS, reinstalace OS Windows a optimalizace jeho chodu, synchronizace produktů Google (google disk, kalendář, email...), obnova dat tzn. záchrana dat z poškozených hard disků, paměťových karet, USB disků, vzdálená správa PC atd.