Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Partnerské weby:

Nádherné obrázky a šatičky.

 

EET:

 

Příjímáme platby:

     

       

     

 


Servis » SW - odvirování, instalace...

Instalace Windows

(předinstalovaného) operačního systému vč. všech ovladačů od 450,- (bez zálohy Vašich dat). Po předchozí domluvě do druhého dne.


Instalace Windows Komplet

(předinstalovaného) operačního systému vč. všech aktualizací OS, ovladačů, zálohou a obnovou Vašich dat, instalace základního programového balíčku (antivir, kodeky, pdf reader...), optimalizace chodu OS podle HW výkonu Vašeho PC za 780,-. Po předchozí domluvě do druhého dne.

 

Záloha Vašich dat do 100GB

od 200,- . Každých dalších i započatých 100GB 50,-. Záloha za tyto ceny je na dobu nezbytně nutnou pro dořešení opravy, nejdéle však na 1 měsíc.

 

Kontrola a odvirování


(spyware, adware, keyloggers, trojan) notebooku, PC od 300,-. Kontrola funkce Vašeho antiviru. Do druhého dne (nevyskytne-li se větší problém).

 

Obnovení datzáchrana dat


z interních i externích disků, paměťových karet, USB disků atd. Cena podle stupně poškození datového nosiče, množství dat a především časové náročnosti. Obnovujeme paměťové nosiče po pádu (mechanické poškození), utopení, požár, nechtěně smazané, nesprávně odpojené apod.. Aby se nám podařilo zachránit z Vašeho paměťového nosiče co nejvíce, je NUTNÉ nosič dále nepoužívat. Každým dalším neodborným pokusem o nápravu se snižuje procento úspěšnosti při obnově.

 

Vzdálená správa počítače

s paušálním poplatkem od 100,- měsíčně (první hodina měsíčně práce v ceně) každá další hodina 150,-